Genel
Giriş Tarihi : 07-11-2022 18:36   Güncelleme : 07-11-2022 18:36

Abdurrahman Kaan, İsmail Filizfidanoğlu’na kendi kitabını hediye etti

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’de stant açan geçmiş dönem Genel Başkanı Kaan Gıda’nın sahibi Abdurrahman Kaan’ı ziyaret etti

Abdurrahman Kaan, İsmail Filizfidanoğlu’na kendi kitabını hediye etti

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’de stant açan geçmiş dönem Genel Başkanı Kaan Gıda’nın sahibi Abdurrahman Kaan’ı ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 2017-2021 yılları arasında ki Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’de stant açtı. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, fuarda “Kaan Gıda” standını ziyaret ederek Abdurrahman Kaan ile hasbihâl etti, 

İsmail Filizfidanoğlu, ziyaretinde Bin 220 metrekare alanda 22 Firma ile fuara en çok katılım sağlayan Sakarya Şubesi üyelerine ait olmasından dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Abdurrahman Kaan ise ziyaretinden dolayı Sakarya Şubesi yönetim kurulu adına İsmail Filizfidanoğlu’na teşekkür ederek kendi anılarını ve çalışmalarını değerlediği “Yeni Dünya Düzeninde Makro Planlama” isimli kitabını hediye etti.  

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni