Genel
Giriş Tarihi : 22-08-2022 11:56   Güncelleme : 22-08-2022 11:56

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir’in ziyaretleri sürüyor

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ve İl teşkilat yönetim kurul üyeleri, Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bal’a ziyaret gerçekleştirdi

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir’in ziyaretleri sürüyor

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ve İl teşkilat yönetim kurul üyeleri, Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bal’a ziyaret gerçekleştirdi.

Halk için siyaset yaptıklarını gittiği her yerde üzerine basa basa dile getiren Anadolu Birliği Partisi Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, siyasetin kişisel çıkar ve menfaat uğruna değil vatandaşların refah ve huzuru için yapılması gerektiğinin altını çizerek, “Sakarya ve ülkemiz için en iyisini düşünmeli ve yapmalıyız. Birlik ve bütünlüğümüzü sağladığımızda milletçe aşamayacağımız sorun göremiyorum.’’ İfadelerini kullandı. Ziyaretleri için Başkan ve Sinan Daşdemir tkileşat üyelerine teşekkür eden Başkan Levent Bal, Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin çok daha iyi konumlarda olacağına dair inancını dile getirip siyaset hayatlarında kendilerine başarılar diledi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni