Genel
Giriş Tarihi : 09-08-2022 17:47   Güncelleme : 09-08-2022 17:47

ABP’li Daşdemir’den Başkan Işıksu’ya ziyaret

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, bir süre önce başlattıkları Belediye ziyaretlerini Adapazarı Belediyesi ile sürdürdü

ABP’li Daşdemir’den Başkan Işıksu’ya ziyaret

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, bir süre önce başlattıkları Belediye ziyaretlerini Adapazarı Belediyesi ile sürdürdü.

ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, İl Başkan Yardımcısı Serdar Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Sedanur Bodur ve Söğütlü İlçe Başkanı Çetin Gündüz’le birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti.

Beraberindekiler adına ziyaretlerini kabul eden Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya teşekkür eden ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir,“Adapazarı Belediyesi olarak bir süre önce başlattığınız dönüşüm çalışmalarını Anadolu Birliği Partisi olarak bizlerde yakından takip ediyoruz. Bu tür çalışmaların önemini ve şehre katacağı değerin farkındayız. Bizlerde belediye olarak başlatmış olduğunuz çalışmaları yerinde buluyoruz. Önemsiyor ve destekliyoruz. Bu çalışmalar içerisinde yer alan Ada Hayat Projesi şehrimiz için önemli ve tarihi bir fırsat. Kentsel dönüşümde de öncü olan size ve Belediye çalışanlarınıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek ABP Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ve beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Serdar Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Sedanur Bodur ve Söğütlü İlçe Başkanı Çetin Gündüz’e teşekkür etti. Mutlu Işıksu, “Göreve geldiğimizden bu güne Adapazarı Belediyesi olarak var gücümüzle vatandaşımıza en güzel hizmeti vermek için çalışmaktayız. Şehrimizin önceliklerini belirliyor bu yönde çalışıyoruz. Ada Hayat Projemizde ilerliyor. Gerek Encümenimiz, gerek meclis üyelerimiz ve Belediye personelimiz ile yorulmadan azimle gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni