Genel
Giriş Tarihi : 02-11-2022 17:45   Güncelleme : 02-11-2022 17:45

Adafinans Sigorta 2022 Yılı ‘EN’leri ödülleri sahipleriyle buluştu

Sakarya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden Adafinans Sigorta ekibi, Konya’ya moral ve motivasyon ziyareti gerçekleştirdi

Adafinans Sigorta 2022 Yılı ‘EN’leri ödülleri sahipleriyle buluştu

Sakarya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden Adafinans Sigorta ekibi, Konya’ya moral ve motivasyon ziyareti gerçekleştirdi. Güzel anıların biriktiği seyahatte Adafinans Sigorta 2022 yılı ‘En’leri Ödülleri, Nova Hotel Konya’da düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi.

Düzenlediği Konya yolculuğunda renkli görüntüler yaşanmasına vesile olan Adafinans Sigorta; çalışanlarına güzel anlar yaşattı. ‘#BaşarıEkipİşidir” sloganı ile yola çıktıklarını belirten Adafinans Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal yaptığı açıklamada, “Sizler nasıl ki 1’ici 2’inci ve 3’üncü çeyrekteki çalışmalarınızla olduğu gibi 4. Çeyrekteki bu geziyi de fazlası ile hak ettiniz. Adafinans Sigorta olarak Sigorta sektöründe Sakarya’nın öncü kuruluşu olmaya devam ediyor. İşine, sigorta sektörüne, satış ekibine her daim yatırım yaptı, yapmaya devam ediyor. Adafinans sigorta olarak başarıyı ve emeği her zaman takdir etmeye ve taçlandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Ödüllerini Rıdvan Ulusal takdim etti

Adafinans Yönetim kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal, Konya seyahatiyle birlikte Adafinans Sigorta 2022 yılı “En”leri Ödüllerini 12 kişilik satış ekibine sırası ile takdim etti. En Prestijli Müdür; Betül Günay’ın olduğu törende; En Yıldızı Parlayan Sigortacı Enis Yeşildağ, En İstikrarlı Sigortacı; Fatih Salim, En Çalışkan Sigortacı; Rabia Demir, En İyi Çıkış Yapan Sigortacı; Rümeysa Aygün, En Renkli Çözüm Ortağı; Sertaç İnce, En Candan Basın; Levent Candan, En Likit Finansçı; Ümit Günay, En Başarılı Sigortacı; İrem Nur Çetin, En Hedef Odaklı Sigortacı; Yağmur Kocabıyık, En Mücadeleci Sigortacı; Eda Nur Sözeroğlu, En İlkeli Çözüm Ortağı ödülünü ise Hayri Düzkaya aldı.

ULUSAL; “Ahlakımızı taklit edemezler”

Rıdvan Ulusal, Anadolu Selçuklu Devletinin Başkenti olan Konya ziyaretine yönelik açıklamasında; “Adafinans sigorta her zaman sektöre rol model olmaya devam ediyor. Tarihi bir yolculuk oldu. Anadolu Selçuklu Devletinin tarihi ve mimarisine yönelik bir yolculuk yaptık. Konya’nın manevi havasını Hz. Mevla’nın tasavvuf ve mesnevisini yakından gördük ve dinledik. Rehberimiz Salih Zeki Keş hocamız ile Anadolu Selçuklu Devletinin ilk başkenti olan Konya’nın tarihini yakından tanıma fırsatı bulduk. Yöresel lezzetlerini yakından tanıdık ve tattık. Manevi bir yolculuk oldu.. 22 kişilik seyahat ekibiyle birlikte çok kaliteli zamanlar geçirdik. Biz işimizi yaparken aynı zamanda insanlığa da yatırım yapıyoruz hizmet üretiyoruz. Buradaki insanların her biri bu toplumun bir parçası aldıkları feyzi aktarmaları bizim için çok kıymetli. Adafinans Sigorta olarak, Sigorta sektörlerine her daim öncü kuruluş olmak üzere yatırımları yapmaya devam edeceğiz. Bizim renklerimizi, teknolojimizi, kullandığımız tüm materyalleri enstrümanları ve mekanlarımızı taklit edebilirsiniz. Fakat bizim Ahlakımızı taklit edemezsiniz. Bizi rakiplerimizden ayırılan en önemli ayrıcalığımız bizim ahlakımızdır. Ahlakımızı da inançlarımız üzerine tahsis ediyoruz” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni