Genel
Giriş Tarihi : 21-06-2022 17:17   Güncelleme : 21-06-2022 17:17

Adafinans Sigorta sektöre rol model olmaya devam ediyor

Sakarya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden Adafinans Sigorta ekibi, Türkiye’nin küçük Venedik’i olarak da anılan Eskişehir’e moral ve motivasyon ziyareti gerçekleştirdi

Adafinans Sigorta sektöre rol model olmaya devam ediyor

Sakarya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden Adafinans Sigorta ekibi, Türkiye’nin küçük Venedik’i olarak da anılan Eskişehir’e moral ve motivasyon ziyareti gerçekleştirdi. 

Düzenlediği Eskişehir yolculuğunda renkli görüntüler yaşanmasına vesile olan Adafinans Sigorta; çalışanlarına güzel anlar yaşattı. “#BaşarıEkipİşidir” sloganı ile yola çıkan Adafinans sigorta’nın ilk durağı ise; Sazova Bilim,Sanat ve Kültür Parkı oldu.  Burada Masal Şatosu, Kalyon Gemisi, Hayvanat Bahçesi, Japon Bahçesi ve Akvaryumu gezen Adafinans ailesi Kültür Parkı deneyiminin ardından Eskişehir'in tarihi yerleşim yeri olan Tarihi Odunpazarı Bölgesine giderek önce Balmumu Müzesini daha sonra Atlıhan el sanatları çarşısını görerek tarihi bilgiler edindi.

Gezi öncesi açıklamalarda bulunan Adafinans Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal yaptığı açıklamada, ‘’ Sizler ilk çeyrekteki çalışmalarınızla bu geziyi ve daha fazlasını hak ettiniz. Adafinans sigorta olarak başarıyı ve emeği her zaman takdir etmeye ve taçlandırmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni