Genel
Giriş Tarihi : 17-06-2023 21:50

ASFED’ ten Samsun ve Sakarya Milletvekillerine ziyaret

Ankara Samsunlular Federasyonu (ASFED) Genel Başkanı Osman Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri 28 Dönem Samsun ve Sakarya Milletvekillerini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

ASFED’ ten Samsun ve Sakarya Milletvekillerine ziyaret

ASFED Ankara Samsunlular Federasyonu Genel Başkanı Osman Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri .Asfed Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala, Başkan Yardımcıları Ramazan ve Hafi Gündoğdu ile 28. Dönem Samsun ve Sakarya Milletvekillerini ziyaret etti.

Sakarya Milletvekillerine ziyaret

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz ve beraberindeki heyet ilk ziyaretlerini TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu’na seçilen Lütfi Bayraktar, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’na seçilen Ali İnci, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçilen Ertuğrul Kocacık ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’na seçilen Murat Kaya’ya yaptı.

Samsun Milletvekillerine ziyaret

Ankara Samsunlular Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz ve beraberindeki heyeti AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri; Ersan Aksu ve Orhan Kırcalı, MHP Samsun Prof. Ümit Topsakal. TBMM Divan Katibi Ankara Milletvekili Kurtcan Çelebi’yi ziyaret ettiler.

Milletvekillerini tebrik etti

Federasyon çalışmaları hakkında da bilgiler veren Genel Başkan Osman Yılmaz, ziyaretlerini kabul eden Sakarya ve Samsun Milletvekillerini tebrik ederek yeni dönem milletvekilliği görevleri için başarılar diledi.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni