Genel
Giriş Tarihi : 11-05-2023 20:05

ASRİAD Sakarya’dan ASKON’ a ziyaret

ASRİAD Sakarya Şubesi yönetim Kurulu ASKON Sakarya Şubesi yönetim Kurulunu ziyaret ederek Sakarya için yapılacak projelere yönelik fikir alışverişinde bulundu.

ASRİAD Sakarya’dan ASKON’ a ziyaret

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şube yönetim kurulu üyeleri Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Örgütü İş Adamları Derneklerini ziyaretleri kapsamında Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’ni (ASKON) ziyaret etti.

Hayırlı olsun

ASRİAD Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, ziyaret amaçlarına ilişkin yaptığı konuşmasında;“ ASRİAD Sakarya Şubesi olarak bir süre önce Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Örgütü İş Adamları Derneklerine yönelik ziyaretlere başladık. Bu günde bu amaç ile ASKON Sakarya Şubesi Başkanı Engin Tumbaz ve yönetimini ziyaret ettik. Sakarya İlimiz için birlikte yapabileceğimiz projeler üzerine istişarelerde bulunduk. Ayrıca yeni dernek binaları için hayırlı olsun temennisinde bulunduk. ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz ve yönetim kuruluna misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Önce nitelik

Engin Tumbaz ise nazik ziyaretlerinden dolayı ASRİAD Şube Başkanı Rıdvan Ulusal’a teşekkür ederek Dernek faaliyet ve çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, Rıdvan Ulusal’ın yönetim kurulu adına ASRİAD’ın öncü sloganı olan Kûfi Alfabe ile ‘Önce nitelik’ yazılı tabloyu Engin Tumbaz’ a takdimi ile sona erdi.

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni