Genel
Giriş Tarihi : 05-10-2023 18:34

ASRİAD Sakarya’dan Karasu Belediyesi’ne ve Karasu Limanı’na ziyaret

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte; Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'yı ve Karasu Liman başkanı Gökhan Peker’i ziyaret etti.

ASRİAD Sakarya’dan Karasu Belediyesi’ne ve Karasu Limanı’na ziyaret

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve ASRİAD Yönetim Kurulu Üyeleri; Karasu Belediye Başkanlığını ziyarete gitti. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'yla karşılıklı istişarede bulunan Başkan Ulusal, ASRİAD Sakarya olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında istişare yaptı. “Belediye tarafından Karasu'ya yapılacak projeler hakkında bilgi aldık. Nazik kabullerinden dolayı teşekkür eder, sayın başkanımıza milletimize hizmet yolunda kolaylıklar dilerim” dedi.

Karasu Liman Başkanlığına ziyaret

Karasu Belediye Başkanlığını ziyaretin ardından Karasu Liman Başkalığını ziyaret eden ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Ulusal ve Yönetim Kurulu Üyeleri , her iki başkana da ASRİAD’ın öncü sloganı olan Osmanlıca “Önce Nitelik” yazılı tabloyu takdim etti. Liman Başkanı Gökhan Peker ile; Karasu limanının genişleme çalışmalarını, taşımacılık ve depolama alanları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Ulusal “Karasu İlçemiz Turizm ve Tarım açısından çok kıymetli bir ilçemiz. Ayrıca Karasu limanımız, şehrimizin dünyaya açılan tek kapısı. Limanımızın daha verimli çalışması için gerek taşımacılık konusundaki eksikliklerimizi gerek depolama konusunda eksiklerimizi el birliği içerisinde ivedilikle tamamlamamız gerekiyor. ASRİAD Sakarya Olarak kurullarımız ile birlikte sürece katkı sunmak için çalışıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca; ASRİAD Üyesi Yümnü Metal Sahibi Osman Yümnü’yü de iş yerinde ziyaret eden Başkan Ulusal, üyelik kitini teslim etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni