Siyaset
Giriş Tarihi : 07-01-2024 12:19

Aziz Özgür: Serdivanlıların Belediye Meclisinde sesi olmaya geliyorum

Sakarya’da sevilen ve tanılan iş adamlarından olan Aziz Özgür, AK Parti Serdivan Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Özgür, "Serdivanlıların Belediye Meclisinde sesi olmaya geliyorum" açıklamalarında bulundu.

Aziz Özgür: Serdivanlıların Belediye Meclisinde sesi olmaya geliyorum

Sakarya’nın tanılan iş insanlarından Aziz Özgür, Serdivan belediyesi meclis üyeliği için AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığına giderek başvuru dilekçesini teslim etti. Başvuru dilekçesini AK Parti Serdivan İlçe Başkan vekili ve SKM Başkanı Murat Akyüz’e teslim ederken; AK Parti Serdivan Teşkilatı, Aziz Özgür’ün ailesi ve sevenleri de yalnız bırakmadı.

Başarılı olacağına bizler de inanıyoruz.

Yoğun katılımıyla dikkat çeken başvuru töreninde İlçe Başkan Vekili SKM Başkanı Murat Akyüz, Aziz Özgür’e başarılar diledi. Başkan Akyüz, “çok eskiden beri tanıdığımız, teşkilatımızda çeşitli görevlerde bulunan Aziz Özgür, Serdivan Belediye Meclis üyeliği aday adaylığına başvurdu. Teşkilat tecrübesi samimiyeti ve çalışkanlığıyla meclise değer katacaktır. Birçok STK meslek guruplarının desteğiyle 31 Mart yerel seçimlerinde Sedivan’a hizmet etmesi için çıkmış olduğu bu davada, davanın bir neferi olarak dürüstlüğüyle samimiyetiyle çalışkanlığı ve tecrübesiyle belediye hizmetlerinde başarılı olacağına bizler de inanıyor başarılar diliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Serdivan’ın belediye meclisinde sesi olmaya geliyorum

İlçe Başkanı Murat Akyüz’e teşekkür eden aday adayı Aziz Özgür, başvurusunun ardından kısa bir açıklama yaptı. Bütün Serdivan halkının mecliste sesi olacağını belirten Özgür, “halkın içinden geliyoruz. Serdivan’ımızı daha iyi yerlere getirmek için hizmet kervanında üzerimize ne düşüyorsa yapmak için hazırız. AK Parti dava partisidir, AK Parti hizmet partisidir, AK Parti mazlumların umudu inanmışların limanıdır. Bu davaya yakışan çalışkanlık mütavazi ve duruşdur. Bu yolda bana destek olan kıymetli ilçe başkanıma ve beni yalnız bırakmayan dost arkadaşlarıma özellikle canım ailemin her birine çok teşekkür ederim. Güven ve desteklerinizin sorumluluğuyla, alnınız ak yüreğiniz ferah olacak hizmetlerin içinde olacağımızı canla başla davanın yılmaz hizmetkarı olacağımı ifade ederek sözlerime son veriyorum. Bu güzel geceye değer kattığıniz için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti Serdivan Meclis Üyesi Aday Adayı Aziz Özgür kimdir?

1972 Ardahan doğumlu olup orta öğretimini tamamladıkdan sonra 1992 yılında Erenler’e yerleşti. Evli üç çocuk babası olan Aziz Özgür, uzun yıllar ticaretle uğraştı. Birçok STK ve derneklerde faaliyette bulundu.2004 yılında AK Partide meclis üyeliği adaylığıyla siyasete başladı.2008/2016 yılları arasında AK Parti Erenler teşkilatında Dış İlişkiler, Seçim İşleri, Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi İsler Başkanlığı gibi birçok birim başkanlığı yaptı. Teşkilatta sevilen sayılan kişiliğiyle etkili ve çalışkanlığıyla dikkat çeken Özgür, Serdivan ilçesindeki yurt işletmesine daha faydalı olmak için taşındı. Sektöründe öncü Cevahir life yurtlarındaki hizmet kalitesi, ilgi ve güvenliğiyle eğitime gelen öğrencilerin güven ve huzur adresi olan işletmelerinden biri olarak Serdivan’a değer kattı.

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni