Genel
Giriş Tarihi : 20-12-2023 12:40

Başkan aday adaylarından MÜSİAD’a ziyaret

Belediye Başkan aday adayları Sakarya’nın önde gelen kuruluşlarından olan MÜSİAD’ı ziyaret etti.

Başkan aday adaylarından MÜSİAD’a ziyaret

Seçim takvimine kısa bir süre kala ziyaretlerine hız veren aday adayları, Sakarya’nın başarılı ve önde gelen kuruluşlarından Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğini (MÜSİAD) ziyaret etti.

Serdivan Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Yusuf Alemdar, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcılığı görevinde bulunmuş olan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı görevinde bulunmuş AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. Furkan Beşel, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünde önemli görevlerde bulunan AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan, AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Adayı Adem Tok, AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Harun Şen, AK Parti Serdivan Belediye Başkanı Aday Adayı Enver Tok, AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Osman Çelik, AK Parti Arifiye Belediye Başkan aday adayı Remzi Adıyaman ve AK Parti Arifiye Belediye Başkanı Aday Adayı Behlül Bayrak; MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Başkan İsmail Filizfidanoğlu; adayalara çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni