Genel
Giriş Tarihi : 19-06-2022 17:52   Güncelleme : 19-06-2022 17:52

Başkan Adayı Semih TUNA: ‘’Biz inanıyoruz, siz de inanın’’

Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye Süt Üreticileri Birliği Başkan Adayı Semih Tuna, 20 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek genel kurul ile yapılacak seçim öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı

Başkan Adayı Semih TUNA: ‘’Biz inanıyoruz, siz de inanın’’

Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye Süt Üreticileri Birliği Başkan Adayı Semih Tuna, 20 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek genel kurul ile yapılacak seçim öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Seçim çalışmalarına ilişkin gittikleri her yerde kendilerini tanıtarak projelerini anlatan Başkan adayı Semih Tuna ve beraberindeki yönetim kurul üyeleri, seçim  süreci boyunca Hacıramazanlar, Taşlık, Abalı, Kışla, Büyük Hataplı, Küçük Hataplı, Karadavutlu, Aşırlar, Nasuhlar, Işıklar, Salmanlı, Örentepe, Kayrancık ve Karadere Mahalleleri ile birlikte birçok mahalle dolaşarak başta mahalle muhtarları olmak üzere üreticilerle biraraya gelerek istişareler de bulundular.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamlarında ziyaret eden Tuna ve yönetim kurul üyeleri,  ilçe başkanları tarafından teveccühle karşılandılar. Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye  İlçe Başkanları; Işıksu, Alemdar, Kılıç ve Karakullukçu her zaman 7/24 vatandaşın ve STK’ların yanında yardıma hazır olduklarını ve oluşan veya oluşacak sorunlara ilişkin ne yapılması gerekiyor ise yapacaklarını ifade ederek seçimlerin hayırlara vesile olmasını dilediler.  

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Sakarya  Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız ve Sakarya Kasaplar Odası Başkanı Levent Büyükdemir’i makamlarında ziyaret eden Semih Tuna ve yönetim kurul üyeleri, yapmış oldukları ziyaretlerin oldukça faydalı olduğunu, hem birlik hem de üreticiler adına sevindirici gelişmeleri de beraberinde getireceği müjdesini verdi.

SESOB Başkanı Hasan Alişan, seçim öncesi Semih Tuna ve kurul üyeleri ile seçim de başkanlığa aday olacak kişilere başarılar diledi. Birliğin ve beraberinde üreticinin gelişmesi adına kendilerine düşecek olan her ne görev olursa seve seve yapacaklarını belirten Başkan Alişan, yarın yapılacak olan başkanlık seçimi için hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sakarya Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız ile görüşmelerinde birlikte ortak kararlar aldıklarını ve saha da üreticilerle birlikte çalışacaklarını belirten Tuna, ‘’ SESOB Başkanım Hasan Alişan, Veterinerler Oda Başkanım Mustafa Yıldız ve Kasaplar Oda Başkanım Levent Büyükdemir’e gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Sakarya Veteriner Oda Başkanımız Mustafa Yıldız ile yaptığımız görüşme de birlikte saha çalışmaları yürüteceğimiz  ve üreticilerin özellikle kış aylarında karşılaşacağı sorunlara ilişkin çözüm ve destek konularında mutabık kaldık.’’ diye konuştu.

Üreticilerin her daim yanlarında olacaklarının altını çizen başkan adayı Semih Tuna, inanarak bu göreve talip olduklarını belirterek oy verecek olan üretici üyeler için ‘Siz de inanın’ vurgusunda bulundu.  Birlik olarak gizli saklı hiçbir çalışma yürütmeyeceklerini ve her ne yaparlarsa da mutlaka üreticinin fikirlerini alacaklarının altını çizen Tuna, yarın ( 20 Haziran 2022 ) Can Düğün Salonu’nda Saat: 12:00’de yapılacak olan genel kurul ile birlikte başkanlık seçiminin hayırlara vesile olmasını dileyerek kazanan tarafın üretici olacağını kaydetti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni