Genel
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:46   Güncelleme : 15-06-2022 13:46

Başkan adayı Semih Tuna: Üretici yarınlara güvenle bakacak

Arifiye, Erenler, Serdivan Süt Üreticileri Birliği Başkan Adayı Semih Tuna, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile bölgesinde bulunan önemli isimlere ziyaretleri sürdürüyor

Başkan adayı Semih Tuna: Üretici yarınlara güvenle bakacak

Arifiye, Erenler, Serdivan Süt Üreticileri Birliği Başkan Adayı Semih Tuna, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile bölgesinde bulunan önemli isimlere ziyaretleri sürdürüyor. Protokol görüşmeleri kapsamında; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret eden Semih Tuna ve yönetimi başkanlık yolunda destek isteyerek plan ve projelerinden bahsetti.

Haziran ayının 20'sinde Can Düğün Salonu'nda yapılacak olan birliğin genel kurulu öncesi çalışmalarını hız kesmeden aralıksız sürdüren başkan adayı Semih Tuna ve beraberindeki yönetim kurul üyelerinin bu seferki durağı Serdivan, Erenler ve Arifiye ilçe belediye başkanları oldu.

Gittikleri her yerde projelerini ayrıntılı bir şekilde anlatmaya gayret eden, 'İş ve gücümüze kesinlikle şaibeli bir durumu karıştırmayacağız' diyerek söze başlayan Semih Tuna, "Belediye başkanlarımızı ziyaret ederek proje ve fikirlerimizi anlattık. Sahadaki çalışmalarımızı, üreticinin bu konudaki sıkıntı ve isteklerini paylaştık. Başkanlarımız sağ olsunlar; üreticinin daima yanlarında olup destek vereceklerini ve kapılarının 7/24 açık olacağını belirterek kongrenin hayırlara vesile olmasını dilediler." şeklinde konuştu.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Başkan adayı Semih Tuna ve yönetim kurul üyelerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Kıymetli arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, kongrenin oda üyeleri adına hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni