Siyaset
Giriş Tarihi : 14-12-2023 18:04

BTP aday adayı Mehmet Sağlam, LC Haber'i ziyaret etti

Bağımsız Türkiye Partisi’nden aday adayı olan Mehmet Sağlam, LC Haber ekibini ziyaret etti.

BTP aday adayı Mehmet Sağlam, LC Haber'i ziyaret etti

Mart 2024 Yerel seçimlerinde Bağımsız Türkiye Partisi’nden (BTP) aday adayı olan Mehmet Sağlam www.lchaber.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi Levent Candan’ı ziyaret etti.

İlk ziyaretini meslektaşları olan gazetecilere yapan aday adayı, Candan'a seçim çalışmalarından ve hedeflerinden bahsetti. Partisi BTP’nin üç dönem il başkanlığını yapan Sağlam, aynı zamanda gazeteci olması hasebiyle, Sakarya’nın ve Sakaryalının sorunlarını çok iyi bildiğini ve buna yönelik projelerini hazırladığını ifade etti.

BTP Sakarya Büyükşehir Aday adayı Mehmet Sağlam, Sakarya Halkı için hazırlamış olduğu projelerin fikir kaynağının ise BTP Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı Milli Ekonomi Modeli olduğunu söyledi. Sağlam; projeleriyle ilgili detaylı açıklamaları, adaylığı netleşir netleşmez, yerel basın aracılığı ile tüm Sakaryalılara duyuracağını bildirdi.

Ziyaretin ardından Sağlam ziyaretlerini kabul eden LC Haber ekibine teşekkür ederken; Candan ise çıktığı yolda başarılar dileyerek uğurladı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni