Genel
Giriş Tarihi : 11-08-2022 14:44   Güncelleme : 11-08-2022 14:44

Burcu ve Sinan İnan Çifti dünya evine girdi

Burcu Albayrak ve Sinan İnan; Beyaz Kelebek Deluxe’de hayatlarını birleştiren imzaları attı

Burcu ve Sinan İnan Çifti dünya evine girdi

Burcu Albayrak ve Sinan İnan; Beyaz Kelebek Deluxe’de hayatlarını birleştiren imzaları attı. Çok sayıda seçkin konuk çiftin mutluluğuna tanık oldu.

Şehrimizin tanınmış ailelerinden Reyhan & İsmail Hakkı İnan çiftinin oğlu Sinan İnan ile Leyla Öztürk ile Yalçın Albayrak’ın kızı Burcu Albayrak; hafta sonu Beyaz Kelebek Deluxe’de gerçekleştirilen görkemli bir nikâh merasimiyle dünya evine girdi. Burcu ve Sinan çifti, iyi ve kötü günde birbirlerinin yanında olacaklarının ve bir ömrü beraber geçireceklerinin sözünü verirken, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Beyaz Kelebek Deluxe Düğün Salonunda gerçekleştirilen nikâh ve düğün merasimine çok sayıda davetli katıldı.

Seçkin konuklar yer aldı

Çiftin nikahlarını Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu kıydı. Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayram Kazancı, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, DEVA Partisi Pamukova İlçe Başkanı İrfan Metin, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay, Gelecek Partisi Arifiye İlçe Başkanı Metin Demirkol, MHP Serdivan eski ilçe Başkanı İbrahim İskender, Spor Adamları Dernek Başkanı Zeki Öztürk ve yönetim kurul üyeleri, Sakaryaspor eski müdürü Kadir Çiçek, Sakarya’nın tanınmış iş insanlarından Ender Serbest ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan cemiyete katılanlar arasındaydı.

Renkli görüntülere sahne oldu

Sakarya’nın seçkin ailelerinden İş İnsanı Aydın İnan ve Fuadiye Muhtarı Ayhan İnan’ın sevgili yeğeni olan Sinan İnan ile İzmit’in tanınmış ailelerinden İş İnsanı Yalçın Albayrak’ın kızı Burcu Albayrak’ın düğünlerin de Karadeniz’in çınarı ve birçok sanatçının da tanınması ile şöhret olmasına vesile olan gurur abidesi Adnan Yılmaz; Sakarya’nın starlarından Oflu Kadir, kadife sesi ve beyefendiliğiyle tanınmış Laz İbo ve Kemençesi ile harika bir gece yaşatan Serkan Polat, cemiyete katılım gösterenleri ses ve müzikleriyle birlikte coşturdular ve eğlenceli anların yaşanmasına da vesile oldu. Gecede ayrıca; siyah giyinen damadın kuzenleri; çifte üzerinde “Sinan İnan acı kaybımız D.T: 11.07.1996, Ö.T: 07.08.2022” yazılı mezar taşı takdim ederek, espri yaparken, diğer arkadaşları da damada üzerinde; “Sinan’ın Mutfağı” yazılı mutfak önlüğü taktı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni