Genel
Giriş Tarihi : 12-04-2023 18:06

Dijital Dönüşüm Danışmanlarına İlk Talep Asriad’tan

Sende iş var programının Sakarya’da ki en önemli destekleyici kuruluşlarından ASRİAD Sakarya Şubesi, stratejik iş gücü olarak yetiştirilecek gençlerin istihdamı ve Sakarya İş Dünyasına Katma Değer sağlamaları için talepte ve destekte bulundu.

Dijital Dönüşüm Danışmanlarına İlk Talep Asriad’tan

Harezyo Stratejik Yönetim ve Veri Madenciliği Danışmanlık Şirketi, bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Sende İş Var” eğitim ve kariyer programını “Kariyerini Dönüştür” Sloganı ile tanıttı. ‘Sende İş Var Programı’ Sakarya Üniversitesi TEKNOKENT tarafından kurulmuş olan NİGEM’de (Nitelikli İş Gücü Geliştirme Merkezi) ücretsiz olarak düzenleniyor. NİGEM, TEKNOKENT bünyesinde tercihe bağlı işsizlik ve genç işsizlikle mücadele çalışmaları yapıyor.

Önce nitelik

Sakarya’da üyelerinin dijital dönüşüm sürecini ve global piyasalardaki etkinliğini arttırmak için programın öncelikli destekleyicileri arasında yer alıyor. Aynı zamanda ASRİAD Sakarya Başkanı Rıdvan Ulusal; “Öncelikle Yönetim kurulu Üyemiz ve Ar-Ge başkanı Halil İbrahim Başar’ın Kurucusu olduğu Harezyo tarafından böyle kıymetli bir programın düzenlenmesinden mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Asriad olarak düşündüğümüz tüm atılımlarda ve projelerde ihtiyaç duyduğumuz faktör nitelikli insan, sloganımızda belirttiğimiz gibi “önce nitelik” bu sebeple sende iş var programını desteklediğimiz gibi, stratejik iş gücü geliştirmek ve ASRİAD üyeleri olarak gücümüze güç katmak için yeni iş gücü yetiştirme programları için işbirlikleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni