Genel
Giriş Tarihi : 30-07-2023 19:04

ELİS MOTOR Serdivan Arabacıalanı Mahallesi'nde tören ile açıldı

Açılışa çok sayıda sektör temsilcisi katılım sağladı. Sektörün önde gelen isimlerinden Elis Motor'un Serdivan Arabacıalanı Mahallesi'nde açılışı gerçekleşti.

ELİS MOTOR Serdivan Arabacıalanı Mahallesi'nde tören ile açıldı

Açılışa çok sayıda sektör temsilcisi katılırken vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü. Açılışa; AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, SATSO 21. Meslek Komitesi (Otomotiv ve Yedek Parça Ticareti) başkanı Taner Belge, Sakarya Voleybol Spor Kulübü başkanı Ömer Bektaş katıldı.

Elis Motor Sakarya Şube sahibi Serkan Kapıkıran; "Geçmişten beri otomotiv sektöründen geliyoruz. Yedek parça ve ağır vasıta yedek parça işleri de yapıyoruz. Otomotiv sektöründe de faaliyet yapma kararı aldık. Burada Lük sekmen ve Lük sekmen üstü araçların alış ve satışları tedarik sağlama kurumsal kiralama, şeklinde hizmet Kurumsal kiralamalar gibi işlerde hizmet veriyoruz.. Diğer arkadaşlarımızda önümüzdeki günlerde iştirakleri ile hissedar olacaklar Yeni işyerimizin tüm Sakarya'ya hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni