Genel
Giriş Tarihi : 05-07-2023 17:22

EMŞAV Vakfı Sakarya’dan Ankara çıkartması

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Sakarya İl Başkanı Levent Bal ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu ve Sakaryaspor Tatangalar Tribün Lideri Murat Bayer ile bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Başkent Ankara'ya gitti.

 EMŞAV Vakfı Sakarya’dan Ankara çıkartması

Kısa adı EMŞAV olan (Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı) Sakarya İl yönetimi 28. Dönem Sakarya Milletvekillerini makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. EMŞAV Vakfı Sakarya İl Başkanı Levent Bal, “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacı ile Ankara’ya gittik. İlk durağımız Baba dostum kıymetli büyüğüm TÜRK İŞ sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay oldu. EMŞAV, olarak ilgisinden dolayı Genel Başkan Atalay’a teşekkür ediyorum.  Ankara’da İkinci durağımız ise Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) oldu. 28. Dönem Sakarya AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Ali İnci, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık , TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya’yı ve İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ı makamlarında ziyaret ettik. Kendilerine görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı uğurlu olması dilek ve temennisinde bulunduk. Bizleri çok güzel ağırladılar. Yönetim kurulu arkadaşlarım adına her bir milletvekilimize çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Sinan Cengiz unutulmadı

EMŞAV Vakfı Sakarya İl Başkanı Levent Bal Yönetim Kurulu Üyeleri Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu ve Murat Bayar’ın Ankara’da ki ziyaretlerinin son durağı ise Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Sinan Cengiz oldu. EMŞAV Vakfı İl Başkanı Bal; “ Bu gün Ankara’da Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü görevine atanan Sinan Cengiz’i makamında ziyaret ettik. Kendisine görevinde başarılar diledik. Ben ve yönetim kurulu üyelerine gösterdiği nazik ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni