Genel
Giriş Tarihi : 16-01-2024 15:23   Güncelleme : 16-01-2024 15:24

Filistin yararına hayır çarşısına tam destek

LC Haber İmtiyaz Sahibi Levent Candan ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, AKM önünde düzenlenen "Filistin Yararına Hayır Çarşısı”nı ziyaret ederek destekte bulundu.

Filistin yararına hayır çarşısına tam destek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Sakarya İl Başkanlığı, Hak-İş Sakarya İl Başkanlığı ve Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliğinin katkılarıyla Adapazarı Kültür Merkezi önünde "Filistin Yararına Hayır Çarşısı" adıyla kermes açıldı.

www.lchaber.com Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi Levent Candan; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı, Malatya Platformu Genel Başkan Danışmanı ve LC Haber Yönetim Kurulu Üyesi Serdal Rodop; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cemil Yıldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Hocası İsa Köseler de kermesi ziyaret etti.

Kermese katkıları olan Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak, kermes hakkında bilgiler verdi. Kermeste yer alan yiyecek, içecek, kıyafet ve süs eşyalarının satışından elde edilecek gelirin Filistin'e gönderileceği belirtildi.

 

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni