Genel
Giriş Tarihi : 30-05-2022 12:05   Güncelleme : 30-05-2022 12:05

Geleceğin Kadınları Ankara'da bir araya geldi

Gelecek Partisi'nin Genişletilmiş İl ve İlçe Başkanları Toplantısı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Dr

Geleceğin Kadınları Ankara'da bir araya geldi

Gelecek Partisi'nin Genişletilmiş İl ve İlçe Başkanları Toplantısı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Dr. Selim Temurci öncülüğünde Ankara'da gerçekleştirildi.

Gelecek Partisi Genel Merkezi'nde 81 İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlarının katılım gösterdiği toplantıya Sakarya'dan iştirak edenler arasında, Gelecek Partisi Sakarya Kadın Kolları İl Başkanı Sevinç Görmez, Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, Siyasi İşler Sorumlusu Saniye Şefik ve İlçe Teşkilat Başkanı Neriman Seçkin katılım gösterdiler.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ile görüşme sağlayan Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, hastalığı ile yakından ilgilenen ve bu süreçte hâl hatır sorarak kendisini yalnız bırakmayan Davutoğlu'na teşekkürlerini sundu.

Gelecek Partisi kurucularından Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ü ziyaret eden kafile, parti içi politikalar konularında konuşmaların ardından kendisiyle birlikte fotoğraf çekildiler.

Gelecek Partisi Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Habibe Başer Çiftçioğlu'nun sunum ve açıklamaları ile devam eden toplantıda, kadınların her alanda eşit olarak temsil edilmelerini savunan ve kadın örgütü olan KA-DER ile internet uygulaması olan Zoom programı üzerinden görüşmelere yer verildi.

KA-DER Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Karaoğlu, burada Zoom programı üzerinden katılımcılar ile sohbet alışverişinde bulundular. Başkan Karaoğlu, katılım gösteren tüm kadınlara çalışma hayatlarında başarılarının devamını diledi.

Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Habibe Başer Çiftçioğlu, Türkiye'nin çeşitli illerinden katılım sağlayan il ve ilçe kadın kolları başkanları ile tek tek ve yakından ilgilendi. Çiftçioğlu, yaklaşık 25 kişilik ekiple gelen Adapazarı İlçe Kadın Kollarını başarılı çalışmalarından dolayı örnek olarak göstererek tebrik etti.

Toplantının çok güzel geçtiğini ve hayırlara vesile olmasını dileyen Gelecek Partisi Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu, " Her şey çok güzeldi. Hastalığım ile birlikte hâl ve hatırımı soran Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Ayhan Sefer Üstün'e çok teşekkür ediyorum." dedi.

Tam tarihi belli olmasa da kısa bir süre zarfında düğünlerinin olacağını kaydeden Çobanoğlu, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu'nu da düğünlerine davet ettiklerini ve son anda bir değişiklik olmadığı taktirde düğünlerine geleceğini ifade etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni