Siyaset
Giriş Tarihi : 08-06-2023 19:57

Genç Avukat Bülbül ziyaretlerini sürdürüyor

Sakarya’nın genç ve başarılı Avukatlarından Melisa Bülbül, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde göstermiş oldukları gayretleri ve çalışmalarından dolayı AK Parti Belediye ve İlçe Başkanlarını tebrik etti.

Genç Avukat Bülbül ziyaretlerini sürdürüyor

28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı AV. Melisa Bülbül, AK Parti İlçe ve Belediye Başkanlarına yönelik teşekkür ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Av. Melisa Bülbül, dün sırası ile Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı makamlarında ziyaret etti. Bülbül, ziyaretlerine AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir ve AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ile sürdürdü.

Biz makama değil, davaya bağlıyız

Milletvekili Aday adaylığı olduğu döneminde vermiş olduğu desteklerinden dolayı ziyaret ettiği Belediye Başkanları ile İlçe Başkanlarına teşekkür eden genç Siyasetçi Avukat Melisa Bülbül ziyaret amacını ve duygularını şu ifadeleriyle dile getirdi; “Bir Avukat ve Genç siyasetçi olarak her zaman yanlarında olacağım. Türkiye Yüzyılı asıl şimdi başladı, sahalarda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teveccüh çok büyük. Bundan sonra daha da çok çalışacağız biz makama değil, davamıza bağlıyız. Şehrimizden seçilen 5 milletvekilimiz hayırlı hizmetler edecekler, biz de sahamızda her zaman onlara destek olacağız” dedi. Melisa Bülbül ziyaretlerine kaldığı yerden devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni