Genel
Giriş Tarihi : 04-11-2022 15:54   Güncelleme : 04-11-2022 15:54

Genel Başkan Mahmut Asmalı, MÜSİAD EXPO 2022 de Sakaryalı firmaların satantlarını gezdi

Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022,’de Bin 220 metrekare alanda 22 Firma ile fuara en çok katılım sağlayan Sakarya Şubesi üyelerine ait stantları ziyaret etti

Genel Başkan Mahmut Asmalı, MÜSİAD EXPO 2022 de Sakaryalı firmaların satantlarını gezdi

Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022,’de Bin 220 metrekare alanda 22 Firma ile fuara en çok katılım sağlayan Sakarya Şubesi üyelerine ait stantları ziyaret etti.

TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 19.su gerçekleşen MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022 tüm hızıyla sürüyor. 24 farklı sektörden 500’ün üzerinde firma ürün ve hizmetlerinin sergilediği fuarda MÜSAİAD Sakarya Şubesi satanları katılımcıların adeta ilgi odağı oldu. MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelerine ait stantları ziyaret etti.

Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu,Genel Başkan Mahmut Asmalı’yı Ahmet Cihan’ın firması DAİM Yapı standında ağırladı. Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ;“MÜSİAD Sakarya Şubesi olarak, 22 Firma ile Bin 220 Metrekare alanda MÜSİAD EXPO Fuarı’na en çok katılım sağlayan Şube olduk. Bu güzel fuarın MÜSİAD Üyelerimizin ihracat ve ticaretine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. İki yıl sonra gerçekleşecek olan MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarına daha çok stantla katılım sağlayarak üyelerimizi dünya ile buluşturmaya devam etmeyi amaçlıyoruz. Fuara katılım memnuniyet verici. Stantlarımızda davetliler tarafından ilgi görüyor. Buda bizi mutlu etti” dedi.

MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, ziyaretinde MÜSİAD Sakarya Şubesinin diğer şubelere de örnek teşkil edecek çalışmalar yaptığına belirterek; “MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’nin,  adeta ticaret şöleni havasında geçiyor. Sezinde bildiğiniz üzere bu yıl fuarda 24 farklı sektörden 500’ün üzerinde firma ürün ve hizmetlerinin sergilenmektedir. Toplamda 100 binin üzerinde bir katılımcı bekliyoruz. Çalışmalarını yakından memnuniyetle takip ettiğim Sakarya Şubemiz yine bizi şaşırtmadı. Fuarımıza 22 firma ile katılarak bu anlamda adeta bir rekora imza attı. Şube Başkanımız İsmail Filizfidanoğlu başta olmak üzere yönetim kurulu ve üyelerini başarılarından gayret ve çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. 

Genel Başkan Mahmut Asmalı’nın MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun koluna girerek diğer stantlarını gezerek sergilenen ürünler hakkında firma sahiplerinden bilgiler aldı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni