Siyaset
Giriş Tarihi : 24-04-2023 16:48

GP Milletvekili Adayı Şahindur, “Cem Bey'e Millet İttifakı neden adım atmadı”

Genç Parti (GP) heyeti İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret etti. Genç Parti MYK Üyesi ve Sakarya Milletvekili Adayı Burçin Şahindur, CHP ziyaretinde sahada sıklıkla karşılaştıkları bir soruyu dile getirdiği ziyarette; "Kurucu genel başkanımız Cem Bey'e ve Genç Parti'ye Millet İttifakı neden adım atmadı?" dedi.

GP Milletvekili Adayı Şahindur, “Cem Bey'e Millet İttifakı neden adım atmadı”

Genç Parti Siyasi partiler arası geleneksel bayram ziyaretlerinde, programı en yoğun genel merkez iktidar adayı Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Milelt İttifakı ortağıİYİ Parti'yi ziyaret etti. Genç Parti heyetinde Genel Başkan Danışmanı Mert Buruşukoğlu, MYK üyeleri Ramazan Türe ve Sakarya Milletvekili Adayı Burçin Şahindur ile milletvekili adayı Mert Tatar yer aldı.

Biz çok bekledik

Cumhuriyet Halk Partisi'nde yapılan bayram tebriklerinin ardından söz alan Genç Parti MYK Üyesi ve Sakarya Milletvekili Adayı Burçin Şahindur, sahada sıklıkla karşılaştıklarını söylediği bir soruya ilişkin; "Kurucu genel başkanımız Cem Bey'e ve Genç Parti'ye Millet İttifakı neden adım atmadı?" diye sordu. Aynı paralelde olan bir partiyi ötekileştirmek neden? Biz çok bekledik. İddia ediyorum ittifakta olan birçok partiden ötede olduğumuzu 14 Mayıs'ta herkes görecek." dedi.

Sakarya Milletvekili Adayı Burçin Şahindur ve beraberindekiler CHP'nin ardından İYİ Parti'yi ziyaret etti. .

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni