Genel
Giriş Tarihi : 19-07-2022 10:04   Güncelleme : 19-07-2022 10:04

İrem ve Hamit evlilik yolunda ilk adımlarını attı

Sakarya Radyo Mega & Ada Tavır Yönetim Kurulu Başkanı İrem Kumantaş ile Sorumlu Haber ve Muhasebe Müdürü Hamit Birol, evlilik yolundaki ilk adımı attı

İrem ve Hamit evlilik yolunda ilk adımlarını attı

Sakarya Radyo Mega & Ada Tavır Yönetim Kurulu Başkanı İrem Kumantaş ile Sorumlu Haber ve Muhasebe Müdürü Hamit Birol, evlilik yolundaki ilk adımı attı.

Sakarya Radyo Mega & Ada Tavır Yönetim Kurulu Başkanı İrem Kumantaş ile aynı kurumda Haber ve Muhasebe Müdürlüğü görevlerinde bulunan Hamit Birol, evlilik yolundaki ilk adımlarını düzenlenen nişan töreniyle attı.

Sakarya Serdivan'da bulunan Lila Garden isimli düğün ve toplantı salonunda gerçekleşen törene, çiftin ailelerinin yanı sıra yakın arkadaşları da katıldı. Ayrıca Sakarya basınından bazı isimler de çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Çiftin nişan yüzüklerini basın camiasının sevilen ve sayılan isimlerinden birisi olan RATED Başkanı Hüseyin Remzi Adıyaman taktı. Çift ve arkadaşları nişan yüzüklerinin takılmasının ardından; danslar, halaylar ve oyun havaları eşliğinde gönüllerince doyasıya eğlendi. Nişan merasimi için Hendek'ten özel olarak getirilen roman orkestra grubu ise, genç çift ve arkadaşlarının coşkusunu bir kat daha arttırdı.

Bizler de genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni