Siyaset
Giriş Tarihi : 15-11-2023 18:03

Kamil Özen aday adaylığını resmiyete kavuşturdu

AK Parti’de 9-22 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan aday adaylık sürecinin başlamasıyla; tüm Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi, Sakarya’da da aday adaylığı hareketliliği başladı.

Kamil Özen aday adaylığını resmiyete kavuşturdu

Aday adayı olacaklar başvurularına başlamışken; AK Parti’den Karasu Belediye Başkanlığı için, partinin çeşitli kademelerinde görevler alan Kamil Özen; önümüzdeki Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için resmi olarak başvuruda bulundu.

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’ya aday adaylığı başvuru belgelerini teslim eden Özen; “Bu yolda halka hizmet hakka hizmetten geçer. Bizim temel düsturumuz budur” diyerek, bu minvalde durmadan, yorulmadan ve yılmadan hizmet etmeye devam edeceğini dile getirdi.

Aday adaylığını resmiyete döken AK Parti’li Özen, 10 yıl makam şoförlüğü, 7 yıl ise kurumlarda ve birimlerde çalıştı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte; AK Parti Sakarya Milletvekilleri Murat Kaya, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ertuğrul Kocacık; AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u ve Türkiye Büyük Millet Meclisi 29. Dönem Meclis Başkanı Mustafa Şentop başta olmak üzere bir dizi ziyarette bulunan Özen; bir yandan da seçim çalışmalarına başladı. Karasu esnafını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti’li aday adayı Özen, halkın sesine de kulak verdi.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni