Genel
Giriş Tarihi : 15-09-2022 11:56   Güncelleme : 15-09-2022 11:56

Karmetal son teknoloji makineleri ile Almanya’da

Karmetal son teknoloji makineleri ile Almanya’da

Karmetal Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen AMB International Exhibition For Metal Working Fuarında boy gösteriyor.

Karmetal, Almanya’da düzenlenen ve dünyanın her yerinden katılım gösterilen AMB International Exhibition For Metal Working Fuarına katılım sağladı. Karmetal, Uluslararası Metal İşleme Fuarında SALON: 8’de açtığı A02 No’lu stantta, son model yüksek teknoloji makineleri ile dünyanın en önemli ticaret fuarının bir parçası oldu. 1975 yılında özel amaçlı makine imalatı olarak Sakarya’nın Arifiye ilçesinde kurulan ve Türkiye’nin alanında lider Şerit Testere Makineleri ve yedek parça üreticisi olan Kar Metal Sanayi, katıldığı fuarlar ve başarıları ile iş dünyasında ülkemizin cevherlerinden olmayı sürdürüyor.

Son 20 yıldır teknoloji ağırlıklı yatırımlarla büyümesini sürdüren Kar Metal; geçen yıl 3.üncüsü düzenlenen ve İstanbul Fuar Merkezinde yapılan; “Demir, Çelik, Metal Ürünleri Üretim Teknolojileri Fuarı Metalexpo” 2021 fuarına katılarak son teknoloji ile donatılmış, CE standartlarına uyumlu şerit testere ve daire testere makinalarını sergileyerek Fuarda Hizmet Kalitesini ve Ürün kalitesini bir kez daha göz önüne çıkarmıştı. Kalitede öncü ürünler üreterek satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen ve 70’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı ile dünya markası olma yolunda hızla ilerlemeye devam eden Kar Metal Şirketi Messe Stuttgart’da ki AMB International Exhibition For Metal Working Fuarında da katılımcı ve ziyaretçilerin adeta bilgi odağı oldu.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni