Siyaset
Giriş Tarihi : 27-02-2024 17:02

Koray Oktay Özten iki mahallede de coşkuyla karşılandı.

Karateke Mahallesi ve Mağara Mahallesi'ni ziyaret eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten iki mahallede de coşkuyla karşılandı.

 Koray Oktay Özten iki mahallede de coşkuyla karşılandı.

Büyük Birlik Partisi Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle dolaşmaya devam ediyor. Gittiği her mahallede büyük bir ilgiyle karşılaşan Özten, son olarak Karateke Mahallesi ve Mağara Mahallesi'ni ziyaret etti.

Karateke Mahallesi'nde meşalelerle karşılanan Özten, burada vatandaşların sorunlarını dinlerken, ilçede yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Daha sonra Mağara Mahallesi'ni gezen Özten, burada vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyaretlerle ilgili paylaşımda bulunan Koray Oktay Özten, "Çok değerli büyüklerimiz, abilerimiz, kardeşlerimiz, gençlerimiz ile birlikte bir araya gelerek sohbet ettik. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Misafirperverlikleri ve dost sohbeti için değerli Mağara Mahalle ve Karateke Mahalle halkımıza sonsuz teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni