Genel
Giriş Tarihi : 11-11-2022 16:06   Güncelleme : 11-11-2022 16:06

Mehmet Aracı ve Nur MÜSİAD EXPO’ya anlamlı ziyaret

MÜSİAD Sakarya Şubesi 2

Mehmet Aracı ve Nur MÜSİAD EXPO’ya anlamlı ziyaret

MÜSİAD Sakarya Şubesi 2. Dönem Başkanı ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Burakcan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aracı, Adapazarı Kızılay Derneği Başkanı ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Gülşan Branda Yönetim Kurulu Üyesi Nur Gülşan, MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’de Sakaryalı firmaların stantlarını gezdi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin iştirak ettiği ziyarette, MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Burakcan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aracı ve Adapazarı Kızılay Derneği Başkanı ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi Gülşan Branda Yönetim Kurulu Üyesi Nur Gülşan ile birlikte sırasıyla; Filiz Fidan Yapı; İsmail Filizfidanoğlu (MÜSİAD Sakarya Başkanı) Daim Yapı; Ahmet Cihan (MÜSİAD Sakarya Şube Başkan Yardımcısı), Meşale Grup; B. Talha Sunman, SZ Metal; Sacit Zorlu, Yılpar Parke; Süleyman Yıldırım, GERD WOLF Makine; Bekir Sunman, Kromel Makina Sanayi; Şenol Çalışkan, STK Makina Gıda; Kadir Tecelli, OPTİMAK; Tansel Cavit Kulak, Adagün Etiket; Furkan Batur Kavis, Sakarya B.B. Fidan A.Ş; Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Bakkaloğlu Tekstil; Salih Bakkaloğlu, BKS Elektro Statik-İkarde Garden; İsmail Karakaş, EKD Tekstil (HEKA); Hasan Demir, Huzur Tekstil; Necmettin Saltuk, Ada Başak; Muhammet Yıldırım, Alkan Group; Mesut Alkan, FGİ Kapı; Günay Güneş, Tanrıkulu Kauçuk Mustafa Tanrıkulu, Anadolu Teknik Makina; Mustafa Bektaş, Kurumsal Yazılım; Ömer Fatih Bölükbaş ve Özel Giyim; İsmail Eminler’in stantlarını gezdi.

Fuzul Holding ve Eyüp Akbal

Fuzul Holding’in standını da ziyaret ederek, eskimeyen dostu olan Yönetim Kurulu Başkanı olan ve n İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (IDSB) Genel Sekreter ve TGTV -Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Başkan Yardımcısı Kültürlü Gençlik Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, KONSİAD Yüksek İstişare Kurulu Finansal Kurumlar Birliği (FKB) Tasarruf Finansman Şirketleri Sektör Kurulu Başkanı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Bahreyn, Lübnan ve Danimarka İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, TABA - AmCham Türk Amerikan İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ünlü İşadamı Eyüp Akbal ile görüşerek, hasbihal etti.

Bin 220 metrekare alanda 22 Firma

Mehmet Aracı ve beraberindekiler son olarak Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 2017-2021 yılları arasında ki Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ı Kaan Gıda standını ziyaret etti. Aracı ve Gülşan’a Genç MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin Mevcut (7. Dönem) Yönetim Kurulu Başkanı Enes Boz ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği ( MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 19.su gerçekleşen MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’de 24 farklı sektörden 500’ün üzerinde firma ürün ve hizmetlerinin sergiledi. Bin 220 metrekare alanda 22 Firma ile fuara en çok katılım sağlayan Sakarya Şubesi olmak bizleri mutlu etti” dedi. Mehmet Aracı ise MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na stant ziyaretlerine eşlik ettiğinden dolayı teşekkür ederek; “MÜSİAD Sakarya Şubesi üyesi olarak bu tür organizasyonlarda Sakaryalı firmaların iştirakini görmek bizleri mutlu etmektedir. Yüksek bir katılım sağlayan Şubemizin üyeleri ile gururlandık ve onur duyduk. Çok güzel bir fuar oldu. Birçok yabancı ülkeden katılım sağlandı. Önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilecek fuarlara Sakaryalı firmaların daha çok katılım gerçekleştireceklerine inanıyorum” dedi. 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni