Siyaset
Giriş Tarihi : 15-06-2023 18:56

Melisa Bülbül’den Sakarya Milletvekillerine ziyaret

AK Parti 28. Dönem Sakarya Milletvekili Aday Adayı Avukat Melisa Bülbül, Ankara’da Ak Parti Sakarya Milletvekillerini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi. Bülbül; “Gönül verdiğim AK Parti’de bana görev verilsin ya da verilmesin daima çalışacağım” dedi.

Melisa Bülbül’den Sakarya Milletvekillerine ziyaret

İlimizin başarılı genç avukatlarından Melisa Bülbül ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. AK Parti 28. Dönem Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Bülbül, Ankara’ya gitti. Av. Bülbül, sırasıyla; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu’na seçilen Lütfi Bayraktar, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’na seçilen Ali İnci, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na seçilen Ertuğrul Kocacık ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’na seçilen Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Ziyaretlerinde her bir Milletvekiline görevlerinde başarılar dileyerek tebrik eden Melisa Bülbül; “Gönül verdiğim AK Parti’de bana görev verilsin ya da verilmesin daima çalışacağım. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılında, ülkemizin ve İlimizin gelişimi ve kalkınmasına destek olmak içi her zaman destekçinizim” dedi.

Bülbül; Ankara ziyareri kapsamında ayrıca Sakaryalı olan Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı'yı da ziyarette bulundu

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni