Siyaset
Giriş Tarihi : 19-12-2023 16:22

MHP’li meclis aday adayı Cengiz’den LC Haber’e ziyaret

MHP Arifiye Belediye Meclis üyesi aday adayı Cengiz Cengiz LC Haber ekibini ziyaret etti.

MHP’li meclis aday adayı Cengiz’den LC Haber’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Arifiye Belediye Meclis üyesi aday adayı Cengiz Cengiz, www.lchaber.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi Levent Candan’ı ziyaret etti.

Aynı zamanda Arifiye Atılgan Spor Kulübü Başkanı ve Teknik Direktörü olan Cengiz, kulüp çalışmalarından bahsetti. Spor camiasında tanılan ve sevilen isimlerden olan Cengiz, belediye meclisinde tecrübesiyle gençlere yönelik projelere imza atacağını belirtti. Cengiz; “Arifiye’mizin gençlere yönelik spor ve sosyal alanda gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Halkın içinden gelen biri olarak, her daim halkın meclisteki sesi olacağım” ifadelerini kullandı.

Levent Candan ile karşılıklı görüşen Cengiz, seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek gündemi değerlendirdi. Ziyaretin ardından, aday adayı Cengiz ziyaretini kabul ettiği için LC Haber ekibine teşekkür ederken; Candan ise nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çıktığı yolda başarılar diledi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni