Siyaset
Giriş Tarihi : 12-04-2023 18:08

Milletimizin vekili olacağım

Ünlü sanatçı BBP Sakarya Milletvekili adayı hayli idaialı olan Adnan Yılmaz 'Ankara' nın değil Şehrimin, milletimin vekili olacağım' dedi.

Milletimizin vekili olacağım

Karadeniz Müzik Şirketinin kurucusu, Yönetmen, Prodüktör ve Yapımcı Adnan Yılmaz, 28. Dönem Milletvekilliği için Büyük Birlik Partisi’nden 'Sakaryalılardan daha çok Salaryalıyım' dediği memleketinden aday oldu. Genel başkan Mustafa Destici'yi de ziyaret eden Sakarya'lı sanatçı kont Adnan lakaplı sempatik ve ünlü isim Adnan Yılmaz, büyük projelerle geliyor.

Maaşımı kimsesiz çocuklara bağışlayacağım

Şehit lider Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurucusu olduğu ve genel Başkanlığını yaptığı Büyük Birlik Partisi’nden Sakarya Milletvekili adayı olarak seçimlere girecek olan Ünlü sanatçı Adnan Yılmaz bilgi ve birikiminin Sakarya için kullanmak istediğini hatırlatarak "Siyaset partiler için yapılmaz, Millet için yapılır. Ben partime değil halka hizmet için aday oldum. Milletvekilliği bana göre gönül işidir bu sebeple noter huzurunda seçilirsem milletvekili maşımı Sakarya’da ki kimsesiz çocuklara bağışlayacağım” şeklinde konuştu.

Sakarya için var gücümle çalışacağım

Aslen Trabzon doğumlu olan lakin 13 yaşından bu yana Sakarya da yaşayan, Adnan Yılmaz spordan, sanata, ekonomi den iş dünyasına bilgi birikimini Sakarya'nın gelişimi için ortaya koyacağını ifade eden Ünlü sanatçı Adnan Yılmaz, yeni vizyonu siyaset hayatına bu vesile ile atılmış oldu. Bbp den Sakarya ikinci sıra Milletvekili adayı olan Adnan Yılmaz "Bir çok Sakaryalıdan daha çok Sakaryalıyım. Bu şehri ve insanı çok seviyorum. Sakaryaspor bir üst lige çıktığında şarkı bile yaptım. Bir çok yardım etkinliklerinde sahne aldım. Sosyal sorumluluk projeleri ve şehrimize hizmet olduğunda asker oldum, insana ve insanlığa hizmeti seviyorum. BBP Genel Başkanımız Mustafa Desteci’nin önderliğinde, ülkemiz ve Sakarya için var gücüm ile çalışacağım” diye konuştu.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni