Siyaset
Giriş Tarihi : 22-03-2023 00:31

Milletvekili A. Adayı Alptekin’den esnaflara ziyaret

Gece gündüz demeden gönül verdiği partisi için çalışan, gittiği her ziyarette sevgi seli ve saygıyla karşılaşan AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin; Parti ziyaretlerinin yani sıra esnaf ziyaretlerine de ağırlık verdi.

Milletvekili A. Adayı Alptekin’den esnaflara ziyaret

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin, çalışmalarına ve ziyaretlerine hız verdi. Alptekin, ziyaretine esnaflar ile devam etti. Esnaflar ile sohbetlerinde projelerini de dile getiren Aday Adayı Büşra Duyu Alptekin; “Doğasıyla, tarihiyle, insanıyla huzur şehridir Sakarya. Şehrimizi çok seviyor, şehrimiz için çalışıyoruz. Çünkü Aşkından koşan yorulmaz. Biz bu duygu ile Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile halkımıza hizmet etmek için yola çıktık. Tüm esnaflarımıza hayırlı işler diliyorum. Rabbim, değerli çınarlarımıza sağlıklı, huzurlu bir ömür versin." dedi.

Yaşlılar Haftası

Ziyaretlerinde Yaşlılar Haftası’na yönelikte duygu ve düşüncelerini dile getiren Milletvekili Aday Adayı Büşra Duygu Alptekin; “Siz kıymetli büyüklerimize hizmet etmek bizim en büyük sorumluluğumuz. Büyüklerimiz, çınarlarımız, dua kaynağımız. Duaları ve engin tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan başımızın tacı büyüklerimizin ‘Yaşlılar Haftasını’ kutluyorum. Her birinin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni