Genel
Giriş Tarihi : 02-07-2024 14:55

Milletvekili İnci; Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kızılcahamam'da bir araya geldi

Ankara Kızılcahamam'da devam eden AK Parti Kampı'nda, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili İnci; Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kızılcahamam'da bir araya geldi

İnci, aynı zamanda 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Sorumlu Başkan Yardımcısı, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi ve TBMM Ruanda Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı olarak görev yapıyor.

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Ali İnci, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, bakanlar ve belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildiğini belirtti. İnci, "AK Parti olarak yerelden genele uzanan başarı hikayemizi her zaman bir adım ileriye taşıyarak yolumuza devam edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayret temaları ile şekillenen AK Parti belediyeciliği, milletimize en iyi hizmetleri sunmaya, en iyi projeleri üretmeye devam edecektir" dedi.

İstişare Kültürünün Önemi

Toplantıların, istişare kültürünü ve sorumluluk anlayışını pekiştirerek milletle aralarındaki gönül bağlarını güçlendirdiğini vurgulayan İnci, "Bu toplantılarımızın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum," ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da vurguladığı gibi, AK Parti'nin yerelden genele uzanan başarı hikayesinin devam edeceğini belirten İnci, çalışmaların hız kesmeden süreceğini dile getirdi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni