Genel
Giriş Tarihi : 09-06-2022 17:00   Güncelleme : 09-06-2022 17:00

Muhammet Yakup Yusuf için görkemli tören

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve AKS Demirci İnşaat ve Yapı Dekorasyon firma sahibi Aytaç Demirci ile eşi Nilüfer Dehar Demirci oğulları Muhammed Yakup Yusuf’un sünnet törenini Serdivan’da gerçekleştirdi

Muhammet Yakup Yusuf için görkemli tören

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve AKS Demirci İnşaat ve Yapı Dekorasyon firma sahibi Aytaç Demirci ile eşi Nilüfer Dehar Demirci oğulları Muhammed Yakup Yusuf’un sünnet törenini Serdivan’da gerçekleştirdi. Muhammed Yakup için düzenlenen sünnet törenine çok sayıda isim katılım sağladı. 

Aile büyükleri Nezahat & Dehar , Hacer &  Cengiz Demirci çiftleri konuklarıyla yakından ilgilenirken torunlarının ilk mürüvvetini görmenin heyecanını yaşadı. Serdivan Hanedan Tesisleri’nde düzenlenen sünnet cemiyeti Mehter Takımının konseri ile başlayıp, ilahi ve semazen gösterileri ile devam etti. Marşlar eliğinde ablalarının koluna girerek alan a giriş yapan Muhammed Yakup’un heyecanı gözlerinden okundu.

Çok sayıda isimin yer aldığı cemiyete; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar , Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar , Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek , Sakarya Voleybol spor Kulüp Başkanı Ömer Bektaş , Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Pala,  Sakarya Kınalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Ve Kültür Derneği Başkanı Adem Köse , Sakarya ve civar illerden gelen Rumeli kökenli dernek başkanları , iş insanları , aile yakınları ve davetliler katılım sağladı.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni