Genel
Giriş Tarihi : 25-08-2022 14:42   Güncelleme : 25-08-2022 14:42

Muhtar Nevzat Berber’in mutlu günü

Yenigün Mahallesi Muhtarı Nevzat Berber; oğlu Mehmet Sefa Berber için muhteşem katılımı ile gerçekleşen düğün töreninde Nurhan & Mehmet Sefa çiftinin nikâhlarını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı

Muhtar Nevzat Berber’in mutlu günü

Yenigün Mahallesi Muhtarı Nevzat Berber; oğlu Mehmet Sefa Berber için muhteşem katılımı ile gerçekleşen düğün töreninde Nurhan & Mehmet Sefa çiftinin nikâhlarını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı.

Protokol bir araya geldi

Yenigün Mahallesi’nin başarılı Muhtarı ve Yenigün Emlak Sahibi Nevzat Berber & Ayşe Berber çiftinin Yenigün Emlak’ın müdürlüğünü yapan küçük ve yakışıklı oğlu Mehmet Sefa Berber ile Hasan & Dürdane Tunçer çiftinin güzeller güzeli kızı Nurhan Tunçer; Erkan Sezgin Düğün Salonu’nda köprü üzerinde gerçekleşen nikâh ve muhteşem düğün töreniyle evlenerek bir ömür boyu sürdürecekleri yuvalarını kurdu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu nikâhını kıydığı Nurhan & Nurhan Tunçer çiftinin nikâh şahitliğini ise; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem üstlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde; Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Enver Tok, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekter Yardımcısı Ziya Cevherli, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Mustafa Deverelli, İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, Erenler Belediye Başka Yardımcısı Rahmi Şengönül, Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sürer, ile Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan ile mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti yöneticileri, iş, siyaset, medya, spor, stk, sağlık, milli eğitim, ekonomi, askeri ve esnaf camiasından tanınmış isimler katıldı. Cemiyete katılamayan davetliler ise gönderdiği telgraf ile çifte mutluklar dilerken, gelen çiçekler ise düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni