Siyaset
Giriş Tarihi : 25-01-2024 17:03   Güncelleme : 25-01-2024 18:06

Mustafa Balcı: Güneşler Yeni Mahalle’mize iyi bir hizmet için geliyoruz

“Güneşler Yeni Mahalle’mize iyi bir hizmet için geliyoruz” diyen Adapazarı Güneşler Yeni Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Balcı, iddialı bir aday olarak çıktı.

Mustafa Balcı: Güneşler Yeni Mahalle’mize iyi bir hizmet için geliyoruz

Adapazarı Güneşler Yeni Mahalle Muhtar Adaylığını açıklayan Mustafa Balcı, “Güneşler Yeni Mahalle’mize iyi bir hizmet için geliyoruz. 2 bini aşkın seçmen nüfusumuz var. Mahallemizde 40 yıldır ikamet eden biri olarak çoğu kişi beni tanır. Esnaf ve mahalle ziyaretlerimizde çok güzel dönüşler alıyoruz. Biz Güneşler Yeni Mahallemizi daha da güzelleştirmek için kollarımızı sıvadık. Mahallemiz için hayırlısı olsun” açıklamalarında bulundu.

Adapazarı Güneşler Yeni Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Balcı kimdir?

1965 yılında Samsun’da doğdu. 1983 yılında Adapazarı Güneşler Mahallesi’ne yerleşen muhtar adayı, 40 yıldır aynı mahallede ikamet ediyor. Meslek hayatına inşaat sektöründe başlayan Balcı 7 sene de sebze halinde katiplik yaptı. 2004 Yerel Seçimlerinde Güneşler Belediyesi meclis üyesi seçildi. Son olarak 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde “İyi bir hizmet” sloganıyla Güneşler Yeni Mahalle Muhtar Adayı olan Mustafa Balcı, mahallelilerden destek istedi..

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni