Siyaset
Giriş Tarihi : 16-01-2024 15:25

O iki Muhtar Adayı LC Haber’i ziyaret etti

Yağcılar Mahallesi Muhtar Adayı Cemil Yıldırım ve Tuzla Mahallesi Muhtar adayı Mahmut Melih Topal, LC Haber çalışma ofisini ziyaret etti.

O iki Muhtar Adayı LC Haber’i ziyaret etti

www.lchaber.com İmtiyaz Sahibi, LC Haber Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan ile sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, 31 Mart yerel seçimler üzerine konuşularak Yıldırım’ın ve Topal’ın muhtarlık adaylığı üzerinde duruldu.

Ziyarete Yağcılar Mahallesi Muhtar Adayı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cemil Yıldırım ve Tuzla Mahallesi Muhtar adayı Mahmut Melih Topal’a; Muhtar adayı Mahmut Topal’ın azası, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı, Malatya Platformu Genel Başkan Danışmanı ve LC Haber Yönetim Kurulu Üyesi Serdal Rodop ve Murat Duman da eşlik etti.

Ziyaretin ardından memnuniyetini dile getiren LC Haber İmtiyaz Sahibi Levent Candan ise, teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni