Genel
Giriş Tarihi : 05-07-2022 14:34   Güncelleme : 05-07-2022 14:34

Ömer Asaf ve Yavuz Selim’in sünnet cemiyeti beğeni topladı

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Müdürü Emre & Tülay Ozan çiftinin oğulları, Örentepe Mahallesi’nde 2 dönem muhtarlık yapan Ahmet Ozan’ın da torunları Ömer Asaf ve Yavuz Selim Ozan’ın sünnet töreni, Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Salonu’nda düzenlenen cemiyetle gerçekleşti

Ömer Asaf ve Yavuz Selim’in sünnet cemiyeti beğeni topladı

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Müdürü Emre & Tülay Ozan çiftinin oğulları, Örentepe Mahallesi’nde 2 dönem muhtarlık yapan Ahmet Ozan’ın da torunları Ömer Asaf ve Yavuz Selim Ozan’ın sünnet töreni, Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Salonu’nda düzenlenen cemiyetle gerçekleşti.

Davetliler arasında; Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD Sakarya 2. Dönem Başkanı Mehmet Aracı, MÜSİAD Sakarya 4. Dönem Başkanı Halit İnci, MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, İl Sağlık Özel Kalem Müdürü Abdülkadir Bayraktar, Erenler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Bekir Yıldız, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Yalçın Akaltın, SASİAD Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Ozan ailesinin yakın eş dost ve akrabalar katıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı tören Kur’an-ı Kerim tilaveti okunması ile başladı ve ardından İlahiyat okundu.

Oğullarının sünnet düğününe katılan tüm davetlilerle tek tek ilgilenen Anne Tülay Ozan ve MÜSİAD Sakarya Şube Müdürü olan baba Emre Ozan; ‘Tüm evlatlarımızın vatana, millete, Kur’an-ı Kerim’e ve bayrağa saygılı birer evlat olmasını temenni ediyorum’ diyerek, “Cenabı Allah, tüm evlatlarımızın mürvetlerini görmesini nasip etsin İnşallah. Her biri güzel bir şeklide büyür ve düzgün bir evlat, vatanın ve ümmetin sevdalısı olurlar. Tüm katılımcılarımıza, dost ve akrabalarımıza ve tebriklerini iletenlere çok teşekkür ediyoruz” şeklinde duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni