Genel
Giriş Tarihi : 04-01-2024 16:42

Sakarya Geziyor Turizm’den görkemli açılış

Sakarya’nın bir numaralı Seyahat Acentası olma yolunda hızlı adımlar atan Sakarya Geziyor Turizm, görkemli açılış töreniyle müşterilerine kapılarını açtı.

Sakarya Geziyor Turizm’den görkemli açılış

Taner Ergin ve Çiğdem Çapa kendi işyerlerini açarak, acentalık sektörüne yeni bir soluk getirdi. 3 Ocak Çarşamba günü düzenlenen Sakarya Geziyor Turizm’in görkemli açılış törenine yoğun katılım oldu.

Açılışa AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Eskişehir Eski Valisi ve Mülkiye Başmüfettişi Özdemir Çakacak, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok’un yanı sıra; Taner Ergin ve Çiğdem Çapa’nın ailesi, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Açılış kurdelesini şirket sahibi Taner Ergin ve Çiğdem Çapa ile birlikte AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Eskişehir Eski Valisi ve Mülkiye Başmüfettişi Özdemir Çakacak, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok kesti.

Kurdeleyi kesmeden önce konuşma yapan AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Sakarya’ya ve tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” açıklamalarında bulundu. Sakarya Geziyor Turizm sahipleri Taner Ergin ve Çiğdem Çapa ise, işyerinin Sakarya’nın turizmine önemli katkı sağlayacağını söyledi. Açılışa katılan herkese ayrıca teşekkür etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni