Genel
Giriş Tarihi : 05-05-2024 15:16

Sakarya Samsunlular Derneği, Başkan Osman Çelik'i ziyaret etti ve kültürel bağları güçlendirdi

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala, dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'i makamında ziyaret etti.

Sakarya Samsunlular Derneği, Başkan Osman Çelik'i ziyaret etti ve kültürel bağları güçlendirdi

Aynı zamanda Serdivan Belediyesi Fen işleri Koordinatörü görevine getirilen Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala, ziyaret esnasında Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'e, derneğin saygı ve sevgi simgesi olarak sunduğu özel bir Mevlana tablosu hediye etti.

Dernek ziyaretiyle ilgili olarak Başkan Osman Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şehirlerinde faaliyet gösteren kültür ve hemşehri derneklerini, Sakarya ve Serdivan'ın zengin kültürel dokusuna katkı sağlayan önemli unsurlar olarak gördüklerini belirtti. Sakarya Samsunlular Derneği'nin bu ziyaretinin, şehirler arası kültürel bağların güçlenmesine katkı sağladığını ifade etti ve dernek başkanı Adnan Pala ile beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Başkan Çelik, derneğin çalışmalarında başarılar dileyerek, kültürel etkileşimin artarak devam etmesini temenni etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni