Siyaset
Giriş Tarihi : 01-01-2024 17:05

Sakaryalı isimlerden Ankara'ya ziyaret

AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Dursun Murat Ak, Sakarya Anadolu Platformu üyeleriyle birlikte partisinin siyasi önderlerini ziyaret etti.

Sakaryalı isimlerden Ankara'ya ziyaret

AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı ve Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Dursun Murat Ak; Sakarya Erzurumlular Derneğinin üyesi olduğu Sakarya Anadolu Platformu Dernek Başkanları ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Arifiye ilçesinde AK Parti Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Dursun Murat Ak’ı desteklediğini açıklayan Sakarya Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Berke, Sakarya Gaziantepliler Derneği Başkanı Mehmet Durak, Sakarya Vanlılar Derneği Başkanı Agit Koç, Kars Ardahan Iğdır Yardımlaşma ve Kültür Derneği (KAIDER) Başkanı Gürsel Baltacı, Sakarya Erzurumlular Derneği Başkan Yardımcısı Murat Coşkun, Sakarya Erzurumlular Derneği Üyesi Adem Akyol ile birlikte Aday Adayı Murat Ak; önce AK Parti Genel Merkezine giderek AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u ve AK Parti Genel Başkanvekili ve SKM Başkanı Efkan Ala’yı ziyaret etti.

Ali İhsan Yavuz’un ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) giden Aday Adayı Murat Ak ve Sakarya Anadolu Platformu Dernek Başkanları, AK Parti Sakarya Milletvekillerinden; Lütfi Bayraktar, Murat Kaya ve Ali İnci’yi makamında ziyaret etti. Siyasi önderleriyle görüşerek fikir alışverişinde bulunan Murat Ak, destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Genel Başkanvekili Efkan Ala ve Sakarya Milletvekilleri; 2023 Genel Seçimlerinde yaptığı çalışmalarla HDP’nin 12.000 oy kaybetmesine sebep olan Sakarya Anadolu Platformu’na göstermiş olduğu gayretten ötürü teşekkür etti. Önümüzdeki 31 Mart Yerel Seçimlerinde de aynı performansta çalışacağını belirten Anadolu Platformu Dernekleri, gün sonunda Ali İhsan Yavuz Efkan Ala ve Milletvekillerine teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni