Genel
Giriş Tarihi : 14-01-2024 11:02

Samsunlular Derneği’nden LC Haber’e ziyaret

Sakarya Samsunlular Derneği LC Haber ailesini ziyaret etti.

Samsunlular Derneği’nden LC Haber’e ziyaret

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve Samsunlular Derneği Başkan vekili Ramazan Demir LC Haber ekibini ziyaret etti. Ziyarette LC Haber İmtiyaz Sahibi, www.lchaber.com Genel Yayın Yönetmeni, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) Sakarya Temsilcisi Levent Candan ile birlikte Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Sakarya Şube Başkanı ve Sakarya Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi S. Levent Bayri de hazır bulundu.

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve Samsunlular Derneği Başkan vekili Ramazan Demir; Gazeteci Levent Candan’ın, Gazeteci Levent Bayri’nin ve LC Haber ailesinin gününü kutladı.

Başkan Pala Samsunlular Derneği olarak Samsun’da düzenlemiş olduğu yardım kampanyası ve diğer dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Türkiye gündemi değerlendirilirken, gün sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çekildi. Ziyaretin ardından misafirleri uğurlayan Gazeteci Candan, memnun kaldığını ifade ederek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni