Spor
Giriş Tarihi : 15-06-2024 16:56

Semih İlkis'ten Sakaryaspor'un geleceğine dair heyecan verici açıklama

Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi Adayı Semih İlkis, Sakaryaspor’un geleceğine yön vermek amacıyla başkan adayı Gökhan İn ile birlikte yola çıktıklarını açıkladı.

Semih İlkis'ten Sakaryaspor'un geleceğine dair heyecan verici açıklama

İlkis, Sakaryaspor’un tarihine ve değerlerine yakışır bir yönetim anlayışı benimseyerek kulübü hak ettiği yere taşıma kararlılığında olduklarını belirtti.

Tatanga Taraftar Grubu'nun Eşsiz Desteği ve Coşkusu                                          

Semih İlkis, Sakaryaspor’un en büyük destekçisi olan Tatanga Taraftar Grubu’nun bağlılığı ve enerjisinin kendilerine ilham verdiğini söyledi. "Tatanga Taraftar Grubu’nun her maçta gösterdiği bağlılık ve enerji, bizlere ilham veriyor. Sakaryaspor’umuzu daha güçlü, daha kararlı ve daha başarılı bir geleceğe taşımak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var" dedi.

Modern Tesisler ve Şeffaf Yönetim

İlkis, kulübün sahada ve saha dışında başarılı olması için modern tesisler, güçlü bir altyapı ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket edeceklerini vurguladı. Sakaryaspor’un yeniden dirilişi için Sakaryalı iş adamları ve halkın desteğinin önemli olduğunu ifade eden İlkis; "Başkan adayımız Gökhan İn ve yönetim ekibimizle birlikte, Sakaryaspor’u hak ettiği yere taşımak için tüm gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz" dedi.

Altyapıya ve Genç Yeteneklere Önem

Başkanlık süresince altyapıya ve genç yeteneklere daha fazla önem vereceklerini belirten İlkis, mali disiplin ve şeffaf yönetim ilkeleriyle hareket edeceklerini söyledi. "Sakaryaspor’u yeniden başarılarla dolu günlere taşıma yolunda biz hazırız. Sizlerin de desteğiyle, Sakaryaspor’u layık olduğu yere taşımak için hep birlikte çalışalım" dedi.

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni