Genel
Giriş Tarihi : 08-12-2022 11:15   Güncelleme : 08-12-2022 11:15

Sinan Daşdemir’den Korgeneral Koç’a ziyaret

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Halis Zafer Koç’u makamında ziyaret etti

Sinan Daşdemir’den Korgeneral Koç’a ziyaret

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Halis Zafer Koç’u makamında ziyaret etti.

Bir dizi ziyaretler için Ankara’da bulunan Anadolu Birliği Partisi Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir, ilk ziyaretini Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Halis Zafer Koç’a yaptı. Korgeneral Koç’u makamında ziyaret eden Daşdemir “ 15 Kasım 2022 tarihinde İstanbul İstiklal Caddesinde gerçekleşen bombalı saldırı sonucu 6 vatandaşımız hayatını kaybetti. Aynı saldırıda 81 vatandaşımız yaralandı. Ülkemizi yasa boğan bu olayların bir daha yaşanmamasını diliyorum. Bu güzel vatanımızda terör olayları artık bir son bulmalıdır. Tüm siyasi partilerin terör eylemlerine karşı ortak hareket etmelidir. ABP olarak her zaman şer ve terör odaklarına karşı Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin yanındayız” dedi. 

Cezasız kalmaz

Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Halis Zafer Koç, ise ziyaretten dolayı Sinan Daşdemir’e teşekkür ederek; “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin her daim terör ve şer odaklarına karşı teyakkuzda olduğunu, bu tür eylemlere karışan ve sebep olanların asla cezasız kalmayacağını”  söyledi.  

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni