Genel
Giriş Tarihi : 27-09-2022 15:07   Güncelleme : 27-09-2022 15:07

SMY Reklam Ajansı’ndan en hızlı reklam sözü

Genç Kadın Girişimci Sılanur Yeşelbaş ve MY OTEL DANIŞMANLIK firmasının ortaklaşa kurduğu reklam ajansı firmalara çok avantajlı reklam bütçeleri ile hizmet verirken hedef müşterilerine en hızlı reklam ulaştırma sözü veriyor

SMY Reklam Ajansı’ndan en hızlı reklam sözü

Genç Kadın Girişimci Sılanur Yeşelbaş ve MY OTEL DANIŞMANLIK firmasının ortaklaşa kurduğu reklam ajansı firmalara çok avantajlı reklam bütçeleri ile hizmet verirken hedef müşterilerine en hızlı reklam ulaştırma sözü veriyor.

En uygun maliyetlerle

SMY Reklam Ajansı’nın reklam alışkanlıklarını ve beklentileri yükseltmek için kurulduğunu belirten Ajans Müdürü Sılanur Yeşelbaş,”Yaptığımız çalışmalarda kişiye ve firmalara özel tasarımlarla hizmet veriyoruz. En uygun maliyetlerle firmaları hedef müşterilerine ulaştırıyoruz. Yaptığımız reklamların firmalar tarafından ölçümlenebiliyor. Harcadıkları her bir liranın takibini yapabiliyoruz. Her sektörden sınırlı sayıda firmaya hizmet etmek istiyoruz. Rakip firmalardan avantajlı bir şekilde öne çıkarmak istediğimiz firmalara özen göstererek satış artırıcı, tutundurma çalışmalarında çok başarılıyız. SMY REKLAM AJANSI olarak özellikle turizm ve hizmet sektöründe çok farklı firmalarla çalışmalar yapıyoruz. İnşaat, imalat firmaları ve yerel yönetimler ile de yeni anlaşmalar yaparak dijital ve sosyal medya reklamcılığında çok büyük söz sahibi olacağız” dedi.

Deneyimli ve enerjik bir ekibiz

Sılanur Yeşelbaş, “SMY Reklam Ajansı olarak, Firmalara kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi, reklam pazarlama faaliyetleri, foto-video-drone çekim hizmetleri ve Web tasarım konusunda hizmet veren SMY Reklam Ajansı Türkiye’nin her şehrindeki firmalara hizmet vermek için deneyimli ve enerjik ekibi ile faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor” diye söyledi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni