Siyaset
Giriş Tarihi : 27-02-2024 13:17

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Sakarya'ya geliyor

Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi ve Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği 28 Şubat darbesinin 27’nci yıl dönümünde anma programı düzenleyecek. Programa Sakarya Protokolünün yanı sıra, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş da katılacak.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Sakarya'ya geliyor

TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuşun da katılım sağlayacağı; Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi ve Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği’’nin ortak düzenlediği 28 Şubat darbesinin 27’nci yıl dönümünde anma programına bütün halk davet edildi;

“Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi, Sakarya 15 Temmuz Millî İrade Derneği’nin iş birliğiyle 29 Şubat 2024 tarihinde, 28 Şubat Darbesi’nin 27. Yıl Dönümü münasebetiyle TBMM Başkanımız sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un katılımıyla bir program düzenlenmiştir. Sakarya Üniversitesi Turgut Özal Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan program, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başlayacaktır. Kur’an-ı Kerîm tilavetinin ardından, 28 Şubat konulu Sinevizyon gösterimine geçilecektir. Protokol konuşmalarından sonra, TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 28 Şubat darbesi ile ilgili davetlilere hitap edeceklerdir. Program, TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a hediye takdimi ile sona erecektir. 28 Şubat zulmüne sessiz kalmamak, darbeleri lanetlemek ve unutturmamak için düzenlenen programa bütün Sakarya halkı davetlidir.”

 

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni