Genel
Giriş Tarihi : 26-01-2024 17:02

Tespih ustasından Levent Candan’a kıymetli hediye

Sakaryalı Tespih Ustası Fatih Ünal, LC Haber İmtiyaz Sahibi Levent Candan’a özel tasarladığı 1.000 adetle sınırlı özel tespih projesinden bir tasarım hediye etti.

Tespih ustasından Levent Candan’a kıymetli hediye

Sakarya’nın ünlü tespih ustası Fatih Ünal, kişiye özel tasarım tespih koleksiyonunundan birini gazeteci Levent Candan’a takdim etti. Tespih ustası Ünal, “Sakarya’da tespih ustası olarak, ’Sakarya tespihi projesi’ geliştirdik. Toplamda 1000 adetle sınırlı olmak üzere ürettiğimiz bu özel tasarımlardan 0264 sertifika numaralı tespihi LC Haber İmtiyaz Sahibi kıymetli abimiz Levent Candan için tasarladık” dedi.

SAKARYASPOR RENKLERİ

Özel tasarım tespihin özelliklerini anlatan Ünal, “925 ayar gümüş olan tespihimiz, Jade ve Onix taşlarından oluşuyor. Üzerinde yeşil ve siyah olmak üzere Sakarya Sporumuzun renklerini barındırıyor. Bugüne kadar hiç üretilmemiş bir tespih. Sevgili abimiz için özel tasarladık ve hediyemizi taktim ettik” diye konuştu.

CANDAN’DAN TEŞEKKÜR

Kıymetli hediyesinden dolayı çok memnun kaldığını belirten Gazeteci Candan ise, “Bu özel hediye için Sakarya’mızın güzide tespih sanatçısı Fatih Ünal’a teşekkür ediyorum. Benim için çok kıymetli bir hediye. Her parçası ayrı bir güzel. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Yolu, bahtı açık olsun” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni