Genel
Giriş Tarihi : 07-11-2022 18:37   Güncelleme : 07-11-2022 18:37

The Heaven Garden Basın mensuplarını ağırladı

Sapanca Gölü manzarası ile kendine hayran bırakan Sakarya’nın önde gelen mekanlarından biri olan The Heaven Garden, Basın mensuplarını ağırladı

The Heaven Garden Basın mensuplarını ağırladı

Sapanca Gölü manzarası ile kendine hayran bırakan Sakarya’nın önde gelen mekanlarından biri olan The Heaven Garden, Basın mensuplarını ağırladı.

Doğa ile iç içe oluşu, birbirinden güzel lezzetleri ve sırrını paylaşmadıkları meşhur mantısı ile ön plana çıkan Heaven Garden, Basın mensuplarını ağırladı. İşletme Sahibi Ahmet Özkan, Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Özkan, tek gayelerinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirterek “Sakaryalıların uğrak noktası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. The Heaven Garden, adından da anlaşıldığı üzere ‘Cennet Bahçesi’ne gelen müşterilerimizin doğa ile iç içe olmasını ve şehrin stresini bir nebzede atabilmesini amaçlıyoruz. Müşterilerimize misafir gözüyle bakarak işimizi özveri ve titizlikle yapmaya çalışıyoruz. Sakarya Basınımız İlimiz gündemine ilişkin yaptığı dopdolu haberler ile bizleri bilgilendirmekte. Siz değerli Basın mensuplarımıza davetimize iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum’’ dedi.

Heaven Garden İşletme Müdürü Sevda Dadaş ise ;“ Heaven Garden yani bir diğer adı ile Cennet Bahçesi’nde her ürlü doğum günü, evlilik teklifi ve özel gün organizasyonlar yapılmaktadır. Müşterilerimizin mutluluk ve memnuniyetleri bizim için çok önemli. Sevdiklerini mutlu etmek için ince düşünen herkese elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Özel günler için indirimlerimiz var, aynı şekilde toplu yemek organizasyonları ve öğrenciler için de uyguladığımız çeşitli indirimler bulunuyor. Zengin menü içeriği ile vatandaştan tam not alan Heaven Garden, güler yüzlü ve işinin ehli kadrosuyla, Sakarya Üniversitesi çıkışında sizleri bekliyor’’ diye konuştu.

Yazılı, görsel ve internet medyası mensupları kahvaltı ardından yeşillikler içinde yer alan The Heaven Garden’dan  Sapanca Gölünün manzarasını doyasıya seyretti. Konumu bakımından içinde yer aldığı Doğasıyla kendine hayran bırakan Cennet Bahçesi kahvaltısı basın mensuplarının günün anısına selfi ve hatıra fotoğrafları çekilmesi ile sona erdi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni