Manşet
Giriş Tarihi : 31-01-2023 22:14

Ulusal; "Yeni ama çok tecrübeli bir ekibiz"

Kısa adı ASRİAD olan Asrın İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Kurucu Yönetim kurulu Üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Ulusal;

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şubesi kurucular Kurulu Üyeleri Derneğin Serdivan’da ki hizmet binasında gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. ASRİAD  Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal Başkanlığında gerçekleşen toplantı ardından Şube kurucusu  yönetim kurulu üyeleri basın yoluyla kamuoyuna tanıtıldı.

Yönetim

Rıdvan Ulusal Başkanlığındaki Sakarya Yönetim kurulu üyeleri; Yavuz Selim Bakkaloğlu, Emre Güllep, Enes Öztürk, Halil İbrahim Başar, Yüksel Demiryol, Adnan Filiz, Mustafa Ayyıldız, Zafer Tan, Erhan Sivri, Mustafa Edip Çakmak, Necdet Murat Yıldırım, Abdullah Gençdinç, Uğur Dündar ve Burak Ercan’dan oluştu.

Nitelikli insan ve nitelikli iş gücü

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal toplantı ardından yaptığı açıklamasında; “Bilindiği üzere bir süre önce Asrın İş Adamları Derneğimizin Sakarya Şubesini kurduk ve hayata geçirdik. İlk toplantımızı geçtiğimiz günlerde hizmet binamızda yaptık. Bu gün burada kurucu yönetim kurulu üyelerimiz ile Sakarya’mızın ve ülkemizin iktisadi kalkınmasına nitelikli insan ve nitelikli iş gücü üreterek değer kazandırmak öncelikli hedefliyoruz.  Fıtrata uyumlu, değer yargılarına dayalı ve yaşayan bir ekonomi üretmek, gelir ve servet dağılımının hakkaniyetli ve sürdürebilir bir düzleme ulaşmasını sağlamak misyon ve vizyonumuzdur. ASRİAD, Türkiye Yüzyılında şehrimizin ve ülkemizin üretim, istihdam ve ihracat eksenli çalışmalarına yön vermektedir. Yaşadığımız coğrafyada, ülkede ve yaşadığımız şehirde, sivil toplum hareketinde görev alma bilincinde olan bu sorumluluğu üstlenen ve bu misyonu yüklenirken göstermiş oldukları medeni cesaretlerinden dolayı ,kurucu yönetim kurulumuzun hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni