Genel
Giriş Tarihi : 09-11-2022 18:32   Güncelleme : 09-11-2022 18:32

Yavuz Bakkaloğlu; MÜSİAD Expo’da Firmamızın ürünlerimizin tamamını sergiledik

Bakkaloğlu Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yavuz Bakkaloğlu, Novella Home markası ile katıldıkları MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022 Fuarında deneyim ve tecrübe kazandıklarını belirterek  firma ürünlerinin tamamını sergileme imkanı bulduklarını söyledi

Yavuz Bakkaloğlu; MÜSİAD Expo’da Firmamızın ürünlerimizin tamamını sergiledik

Bakkaloğlu Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yavuz Bakkaloğlu, Novella Home markası ile katıldıkları MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022 Fuarında deneyim ve tecrübe kazandıklarını belirterek  firma ürünlerinin tamamını sergileme imkanı bulduklarını söyledi.

Bu yıl 19’su gerçekleşen, geniş bir katılımın sağlandığı MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022’yi değerlendiren Bakkaloğlu Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yavuz Bakkaloğlu; “Bilindiği üzere MÜSİAD tertiplediği ticaret fuarları ile yurt içi ve dışında adını sıklıkla duyurmaya devam ediyor. Bakkaloğlu Tekstil olarak MÜSİAD tarafından yapılan fuarlara ilk kez katılıyoruz. Bu yıl düzenlenen MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 22’deaçtığımız stant ile yerimizi aldık. Bu fuar ile güzel deneyim ve tecrübeler kazandık. Firmamız ürünlerini neredeyse tamamını bu fuarda sergime imkanı bulduk.  . Nevresim gurupları, havlu, yorgan ve yastık guruplarını sergiledik. Standımıza birçok ülkeden farklı ziyaretçilerimiz oldu. Ürünlerimizi içeren Katalog ve fiyat paylaşımlarımızı yaptık. İş bağlantılarımızı yaptık. Bundan sonra devamını getirme amacıyla yolumuza devam edeceğiz. Bize fuara katılım imkanı sağlayan MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’ya ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Bakkaloğlu Tekstil olarak 1972 yılından bu yana ev tekstili olarak faaliyet gösterdiklerini belirten Genel Müdür Yavuz Bakkaloğlu, “NOVELLA HOME marksı ile yaklaşık 1 yıl önce yola çıktık.  Son 1 sendir bu markada  nevresim takımları, yorgan, yastık ve havlu guruplarının üretimlerini yapıyoruz. Yurt içinde parkende mağazamızda, yurt içi ve yurt dışında E Ticarette ürünlerimizi satıyoruz. Bu markamızı yurt dışında pazarlamak ihracat yapmak ve belli bir noktaya taşımak istiyoruz.” Diye konuştu.   

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni