Siyaset
Giriş Tarihi : 08-04-2023 18:10

Yeniden Refah Serdivan, A. Adayları iftarda bir araya getirdi

Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayları Serdivan İlçe Başkanlığı tarafından Rahmet Bereket ve Mağfiret sloganı ile düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Yeniden Refah Serdivan,  A. Adayları iftarda bir araya getirdi

Yeniden Refah Partisi Serdivan İlçe Başkanlığı By Peker Düğün Salonu’nda iftar programı düzenledi. İlçe Başkanı Ebubekir Erbakan Yaşar’ın yönetim kurulu adına ev sahipliği yaptığı iftar programına, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları ve 28. Dönem Sakarya Milletvekili Aday Adayları katıldı.

Serdivan İlçe Başkanı Ebubekir Erbakan Yaşar konuşmasında “Hep Birlikte Başaracağız Yeniden Refah Partimizin Kadroları Milletimizi En Güzel Şekilde Mecliste Temsil Edecektir. Tüm Sorunları Biliyoruz Genel Başkanımız Sayın Dr Fatih Erbakan Ve Genel Merkez Heyetimiz Tüm İl, İlçe Teşkilatlarımızla Birlikte çözüm önerilerimiz ve projelerimiz hazır. Hayra motor Şerr'e fren olmaya geliyoruz” dedi.

Gençlerimiz ülkemizin geleceği

İftar programa katılan Yeniden Refah Partisi’nin tek kadın Milletvekili Aday Adayı Beyza Çömlekçioğlu ise konuşmasında “ Ülkemizin geleceğini inançlı, dinamik ve çağdaş gençlerimizdir. Yeniden Refah Partisi olarak iktidar olduklarında ilk 100 gün icraatları programını başlatıp milli kaynak paketlerini devreye sokacaklarını, halkımızın refahı için Ekonomide, eğitimde ve daha birçok alanda yeniden düzenlemeler yapılandırmalar oluşturacağız, Denk bütçe oluşturup, havuz sistemini devreye sokacağız. Devletimizin ve milletimizin yararına olan her şeyde varız. Ancak devletin, milletin birliğini, dirliğini ve bütünlüğünü bozacak her şeyin de karşısındayız. Bu gün iftar programında bizleri ağırlayan Serdivan İlçe Başkanlığına teşekkür ediyorum” dedi.

Yeniden Refah’a davet

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Kurucu Başkanı ve Sakarya Milletvekili Aday Adayı Hasan Çınar ise yaptığı konuşmasında, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimin partisi için ve ülkemiz için önemini anlatarak Sakarya Halkını Yeniden Refah Partisi’ne üye olmaya ve destek vermeye davet etti.

Bahtiyar BodurBahtiyar Bodur

Genel Yayın Yönetmeni